fbpx

První byznysová konference v Karlovarském kraji

Karlovarský byznys mixer je ideální příležitost si rozšířit obzory, dozvědět se něco nového a poznat zajímavé lidi. Hlavním tématem budou inovace, podnikání a startupy. Přednášky se dotknou financování, cenotvorby nebo toho, jak správně prezentovat svůj byznys. Celý program najdete tady

Akce proběhne 2. června od 8:30 do 18:00 v Alžbětiných lázních a vystoupí na ní například český top manažer a karlovarský rodák Tomáš Havryluk či zakladatelka travel startupu Mystay.cz Pavlína Zychová. Uvádět bude moderátor a slam poetrista Filip Koryta.

Konferenci pořádá inovační centrum INION ve spolupráci se Startupboxem. INION se věnuje rozvoji podnikání na Karlovarsku. Jejich primární zaměření cílí na začínající podnikatele a startupy, kterým pomáhají s rozvojem projektů.

Další řečníci

Na akci promluví také několik karlovarských začínajících i zkušených podnikatelů:

  • Michal Ondrej (Laco Composites), který vyrábí na míru a opravuje karbonové součástky do aut. 
  • David Matoušek (aKVaponista), dodavatel a provozovatel akvaponických farem (kombinace chovu ryb a pěstování rostlin).
  • Lenka Havlová a Šárka Baslová (müsLenky), které vyrábí lokální domácí müsli tyčinky.
  • Kateřina Hanková a Tereza Vlašímská (Edukačky), které vyvinuly unikátní formu učení pro děti, učitele i rodiče.

Pořadatel konference

Inovační centru INION je první české soukromé neziskové inovační centrum, které podporuje podnikání a inovace na Karlovarsku. Nabízí coworkingové prostory, vzdělávání, komunitu podnikatelů a inkubační program pro začínající podnikatele. Více informací na webu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Portrét Terky

Terka

Proč děláš Kultivary?
Pocházím z Aše a v Karlových Varech jsem studovala střední školu. Myslím, že náš kraj má potenciál, akorát se o něm musí sám dozvědět. Přeji mu, aby se tady mladí lidé více potkávali, spojovali a tvořili.

Portét Áji

Andrea

Proč děláš Kultivary?
Na projektu se podílím, protože Karlovarskému kraji přeju, aby zapustil kořeny. A chci ho v tom podpořit rozvojem lokální komunity.

Portrét Verči

Verča

Proč děláš Kultivary?
Ve Varech jsem vyrostla. Po střední jsem na pár let utekla do Prahy studovat sociální práci a potom jsem se vrátila založit rodinu domů, do Varů. Projekt KultiVary přišel v pravou chvíli, kdy si občas ráda odpočinu od mateřství. A tak jsem tady. Snažím se, aby bylo Varech co dělat, a to mě baví.

Portrét Aničky

Anička

Proč děláš Kultivary?
Jsem rodilá Krušnohoralka se zájmem o historii, přítomnost i budoucnost našeho regionu a lidí v něm žijících. Kultivary vidím jako příležitost nejen pro seberealizaci, ale hlavně pro setkávání a propojování nápadů a lidí a utužování jejich sounáležitosti k zdejším místům i prostorům.

Portrét Lukáše

Lukáš

Proč děláš Kultivary?
Už to budou dva roky, co jsem odešel do světa „na zkušenou“. Do Varů se ale vracím rád a chtěl bych se tam vrátit i dlouhodobě, žije se tu dobře, ale rád bych pomohl vyplnit ty mezery, které život na Karlovarsku má.

Portrét Káti

Káťa

Proč děláš Kultivary?
Stejně jako potřebuju neustále zvelebovat svůj pokoj nebo byt, cítím potřebu vylepšit i kraj, ve kterém jsem se narodila, a kde budu vždycky doma. To je samozřejmě o něco těžší úkol, než si vyzdobit byt, ale udělám aspoň to, co je v mých silách. Navíc na to nejsem sama.

Portrét Matyho

Maty

Proč děláš Kultivary?
Vyrostl jsem ve Varech a pak dlouho žil v Praze. Nakonec se jsem se vrátil domů a nechci se smířit s tím, že je Karlovarský kraj nejhorší ze všech. Tak jsem se rozhodl s tím něco udělat.