fbpx

Chystáme festival Kratochvíle

Rozhodli jsme se pro radost udělat festival a zažít společně nějaké Kratochvíle. Akce proběhne na tábořišti v Ratiboři u Žlutic. Je to místo bez elektřiny, všude okolo je nádherná příroda, lesy, louky, rybníky. Těšte se na únik do přírody, pomalosti, pohody a společnosti super lidí.

Mimo poslechu hudby plánujeme lidi seznámit s okolní přírodou, připravit bojovku, společně si třeba v lese zacvičit jógu, zahrát si v jídelně karty, nabídnout nějaký rukodělný workshop, uspořádat saunovací rituál nebo řízenou lesní lázeň, sedět jen tak u ohně, válet se na všech pohodlných místech, která nachystáme… prostě wellness v lese.

Bude to takový, jaký tam budou lidi. Přejeme si, aby se všichni aktivně podíleli na utváření atmosféry tj. buďme open, dávejme na sebe navzájem pozor, zajímejme se o ostatní, využívejme naplno prostoru a všeho, co v něm bude k dispozici.

Přesný line up kapel, doprovodný program a pravidla festivalu představíme brzy. Stejně jako možnost koupit vstupenky. Těšíme se na vás 9.-11. června v Ratiboři u Žlutic. Aktuální info o fesťáku najdete v události na Facebooku.

Koukněte na fotky z místa, kde Kratochvíle proběhne. 👇

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Portrét Terky

Terka

Proč děláš Kultivary?
Pocházím z Aše a v Karlových Varech jsem studovala střední školu. Myslím, že náš kraj má potenciál, akorát se o něm musí sám dozvědět. Přeji mu, aby se tady mladí lidé více potkávali, spojovali a tvořili.

Portét Áji

Andrea

Proč děláš Kultivary?
Na projektu se podílím, protože Karlovarskému kraji přeju, aby zapustil kořeny. A chci ho v tom podpořit rozvojem lokální komunity.

Portrét Verči

Verča

Proč děláš Kultivary?
Ve Varech jsem vyrostla. Po střední jsem na pár let utekla do Prahy studovat sociální práci a potom jsem se vrátila založit rodinu domů, do Varů. Projekt KultiVary přišel v pravou chvíli, kdy si občas ráda odpočinu od mateřství. A tak jsem tady. Snažím se, aby bylo Varech co dělat, a to mě baví.

Portrét Aničky

Anička

Proč děláš Kultivary?
Jsem rodilá Krušnohoralka se zájmem o historii, přítomnost i budoucnost našeho regionu a lidí v něm žijících. Kultivary vidím jako příležitost nejen pro seberealizaci, ale hlavně pro setkávání a propojování nápadů a lidí a utužování jejich sounáležitosti k zdejším místům i prostorům.

Portrét Lukáše

Lukáš

Proč děláš Kultivary?
Už to budou dva roky, co jsem odešel do světa „na zkušenou“. Do Varů se ale vracím rád a chtěl bych se tam vrátit i dlouhodobě, žije se tu dobře, ale rád bych pomohl vyplnit ty mezery, které život na Karlovarsku má.

Portrét Káti

Káťa

Proč děláš Kultivary?
Stejně jako potřebuju neustále zvelebovat svůj pokoj nebo byt, cítím potřebu vylepšit i kraj, ve kterém jsem se narodila, a kde budu vždycky doma. To je samozřejmě o něco těžší úkol, než si vyzdobit byt, ale udělám aspoň to, co je v mých silách. Navíc na to nejsem sama.

Portrét Matyho

Maty

Proč děláš Kultivary?
Vyrostl jsem ve Varech a pak dlouho žil v Praze. Nakonec se jsem se vrátil domů a nechci se smířit s tím, že je Karlovarský kraj nejhorší ze všech. Tak jsem se rozhodl s tím něco udělat.