fbpx

Začínáme: Kino Thermal

Milujeme dobré filmy! Zároveň nám bylo líto, že tak krásný kinosál, jako je v Thermalu, leží mimo filmový festival ladem. 

A tak jsme se ve spolupráci s Thermalem rozhodli to změnit! Jsme rádi, že vás po skoro roce příprav můžeme pozvat do Kina Thermal – pravidelně občasného promítání v jednom z nejkrásnějších kinosálů v Česku!

První promítání bude už 5. května od 19:30. Promítneme film Velryba od režiséra Darena Aronofskyho. Oscarový snímek pojednává o téměř tří set kilovém osamělém učiteli, ztvárněným miláčkem publika Brendanem Fraserem, který se snaží najít cestu zpět ke své dceři. Pod tíhou vlastních traumat se jen složitě vyrovnává s minulostí, uzavřel se ve svém bytě, stresové situace řeší přejídáním, ale na půdorysu svého třípokojového bytu je majákem dobra pro sebe i své okolí.

Dorazte zažít atmosféru červeného salónku, zhlédněte kvalitní film a dejte si něco dobrého v lobby baru hotelu Thermal. Vstupné na místě 150 Kč pro dospělé a 100 Kč pro studenty. Na prodej je pouhopouhých 50 vstupenek, takže kdo dřív přijde, ten dřív kouká. Další informace najdete v události na Facebooku. Těšíme se na vás 5. 5. od 19:30!

Za vizuál Kina Thermal děkujeme grafičce Lucii Švehlové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Portrét Terky

Terka

Proč děláš Kultivary?
Pocházím z Aše a v Karlových Varech jsem studovala střední školu. Myslím, že náš kraj má potenciál, akorát se o něm musí sám dozvědět. Přeji mu, aby se tady mladí lidé více potkávali, spojovali a tvořili.

Portét Áji

Andrea

Proč děláš Kultivary?
Na projektu se podílím, protože Karlovarskému kraji přeju, aby zapustil kořeny. A chci ho v tom podpořit rozvojem lokální komunity.

Portrét Verči

Verča

Proč děláš Kultivary?
Ve Varech jsem vyrostla. Po střední jsem na pár let utekla do Prahy studovat sociální práci a potom jsem se vrátila založit rodinu domů, do Varů. Projekt KultiVary přišel v pravou chvíli, kdy si občas ráda odpočinu od mateřství. A tak jsem tady. Snažím se, aby bylo Varech co dělat, a to mě baví.

Portrét Aničky

Anička

Proč děláš Kultivary?
Jsem rodilá Krušnohoralka se zájmem o historii, přítomnost i budoucnost našeho regionu a lidí v něm žijících. Kultivary vidím jako příležitost nejen pro seberealizaci, ale hlavně pro setkávání a propojování nápadů a lidí a utužování jejich sounáležitosti k zdejším místům i prostorům.

Portrét Lukáše

Lukáš

Proč děláš Kultivary?
Už to budou dva roky, co jsem odešel do světa „na zkušenou“. Do Varů se ale vracím rád a chtěl bych se tam vrátit i dlouhodobě, žije se tu dobře, ale rád bych pomohl vyplnit ty mezery, které život na Karlovarsku má.

Portrét Káti

Káťa

Proč děláš Kultivary?
Stejně jako potřebuju neustále zvelebovat svůj pokoj nebo byt, cítím potřebu vylepšit i kraj, ve kterém jsem se narodila, a kde budu vždycky doma. To je samozřejmě o něco těžší úkol, než si vyzdobit byt, ale udělám aspoň to, co je v mých silách. Navíc na to nejsem sama.

Portrét Matyho

Maty

Proč děláš Kultivary?
Vyrostl jsem ve Varech a pak dlouho žil v Praze. Nakonec se jsem se vrátil domů a nechci se smířit s tím, že je Karlovarský kraj nejhorší ze všech. Tak jsem se rozhodl s tím něco udělat.